Witamy w Betterware

Betterware to nowoczesna firma z silną pozycją na rynku. Nasze produkty cieszą się doskonałą opinią, a oferta jest stale wzbogacana o nowe pomysły i rozwiązania dla gospodarstw domowych. Przedstawiciele Betterware dostarczają produkty ponad 7 milionom klientów w Europie, Ameryce rodkowej, Australii i Azji.

betterware

Jak to działa

Praca w firmie Betterware polega na bezpośredniej sprzedaży produktów. Sprzedając jakikolwiek produkt niezależnie od jego ceny zyskujemy 30% jego wartości dla siebie !

Betterware daje Ci trzy możliwości współpracy. Ty wybierasz która z nich najbardziej Ci odpowiada. Nie musisz się deklarować która z możliwości podejmiesz. Przeważająca większość decyduje się na współprace z Betterware, bo chce po prostu kupować taniej dla siebie. Z czasem gdy zaczynają widzieć korzyści płynące ze współpracy z Betterware zaczynają korzystać z pozostałych możliwości.
By osiągać największe korzyści najlepiej korzystaj z wszystkich trzech możliwości od razu.

1. TAŃSZE ZAKUPY

Możesz oszczędzać kupując dla siebie. Jesteś naszym stałym klientem, czyli korzystasz z dodatkowych przywilejów:

* Zawsze kupujesz bez 30% marży niezależnie od wielkości zamówień i częstotliwości ich składania

* Produkty dostarczamy Ci do domu przez firmę kurierska do 5 dni roboczych od daty zamówienia (jeśli zamówienie jest o wartości 100 punktów –ok. 250zł wysyłka gratis, jeśli jest mniejsze to doliczy się opłata 10zł)

* Możesz korzystać z opcji kredytu- czyli masz 14 dni na zapłacenie faktury za produkty, które Ci dostarczy kurier. Kwota zamówienia nie może przekroczyć limitu kredytowego, czyli 600zł. Możesz mieć dwa zamówienia w ramach limitu kredytowego. Nie ma przy tym żadnych ukrytych opłat za skorzystanie z tej usługi. *kredyt otrzymasz wtedy, gdy do firmy doślesz (faksem, skanem lub pocztą) ksero Twojego dowodu.

* Masz prawo zwrotu każdego produktu, który nie spełni Twoich oczekiwań w terminie do 30 dni od daty zamówienia-Jest to gwarancja jakości na każdy nasz produkt. Nawet środki czystości maja taką gwarancje, ale pamiętaj produkt nie może być zużyty więcej niż 1/3 pojemności.


2. SPRZEDAWANIE –DORABIANIE


Możesz dorabiać polecając produkty wśród grona rodziny i znajomych. Możesz to potraktować jak dodatkową pracę, która polega na tym, że polecasz innym produkty, które lubisz i które znasz. Twój zysk zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Oczywiście korzystasz z wszystkich wymienionych wyżej przywilejów i dodatkowo:

* Zarabiasz na marży. Produkty dostajesz od Betterware w cenach hurtowych, czyli bez marży. Polecasz/sprzedajesz po cenach katalogowych a więc różnica jest Twoim zyskiem natychmiastowym. To ile zarobisz jest uzależnione tym ile sprzedasz.

* Gdy przez pierwsze miesiące współpracy składasz zamówienia za min. 100 punktów o odbierasz prezenty z programu ŁATWY START. Do programu możesz wejść w miesiącu rejestracji i następnym,

* Betterware dba o swoich klientów i przedstawicieli, dlatego też, co jakiś czas pojawiają się programy z prezentami.3. SPONSOROWANIE – NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI ZARABIANIA

Możesz zarabiać korzystając z możliwość naszego planu marketingowego, który opiera się na zasadach mlm (Multi-level – marketingu). Tutaj żeby zarabiać nie trzeba sprzedawać produktów z katalogu. To polega na dawaniu możliwości, jakie daje Betterware innym osobom. Czyli zachęcaniu osób do tego by chciały kupować taniej, sprzedawać a może budować grupę. W ten sposób tworzysz zespół osób, które kupują mniej lub więcej, ale generuje Ci to obroty a Ty masz z tego % dla siebie.

* I część planu to 5 stopniowa tabela z punktami i określonymi rabatami za każdy poziom. Punkty zbierać możesz sam (wszystko zależy od Twoich zamówień), ale łatwiej, szybciej jest zbierać punkty z osobami, które zapraszasz do Betterware. Punkty naliczane są w okresie miesięcznym. Tutaj możesz otrzymać od 3% -15 % dodatkowego rabatu. Rabaty są wypłacane na dwa sposoby: mogą odliczać się od Twoich następnych zamówień lub mogą być wypłacone przelewem na Twoje konto. Więcej szczegółów w planie marketingowym.